Astronomia /// Wszystko o astronomii

03 lip

Misją firmy Astro Arena jest edukacja astronomiczna: wzrost świadomości astronomicznej wśród dzieci i młodzieży na wszystkich etapach kształcenia. Zamiłowanie do astronomii proponujemy zacząć budować już w przedszkolu. Człowiek uczy się przez całe życie, więc nie ustawiamy górnej granicy wieku.

„A cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne?” „“ pytał retorycznie w swoim wiekopomnym dziele Mikołaj Kopernik. Astro Arena „“ kontynuując dzieło wybitnego astronoma „“ proponuje spojrzeć w rozgwieżdżone niebo pod miękką kopułą planetarium. Rozpocząć poznawanie piękna Wszechświata od wnętrza każdego z uczestników. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii poznasz Kosmos Starożytnych, wiedzę uczonych Wieków Åšrednich i Renesansu. Przeżyjsz rewolucję kopernikańską czasów Odrodzenia oraz nowoczesne podejście do astronomii. Zobaczysz z bliska Księżyc i planety. Z pokładu statku kosmicznego spojrzysz na Ziemię. Rozpoznasz gwiazdozbiory, a przy odrobinie szczęścia wypatrzysz spadające meteory.

Zróżnicowany charakter naszych seansów „“ w zależności od grupy wiekowej „“ pozwoli każdemu zachwycić się astronomią. Poniżej prezentujemy ofertę Astro Arena dla przedszkoli i szkół:

Już dziś zapytaj o możliwość zaproszenia planetarium Astro Arena do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *